Wybierz Konto dla Ciebie

z pierwszą kartą z ekotworzywa i bądź eko.

Konto dla Ciebie 

Otwórz konto bez opłatSprawdź

Korzystaj z nowoczesnych płatności telefonem i zegarkiem

Wybierz premię – w promocji nawet 500 zł dla Ciebie. Sprawdź

Konto dla Ciebie

Odbierz nawet

Odbierz nawet

premii

premii

PROMOCJA

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł za kartę wielowalutową do konta

0 zł za internetowe przelewy zwykłe

korzystne pod każdym kątem:

PROMOCJA

KORZYSTNE POD KAŻDYM KĄTEM

Wybierz najlepszą premię dla siebie

Nawet 500 zł za otwarcie konta, płatności mobilne i kartą

Promocja do 31.12.2021

50 zł za otwarcie konta, jeśli na Twoje nowe konto wpłynie min. 300 zł

+

50 zł za płatności

wykonaj miesięcznie min. 3 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM.


Przez kolejne 6 miesięcy zwrócimy Ci 3% łącznej wartości Twoich płatności

– nawet 8,35 zł miesięcznie.

150 zł za płatności

wykonaj miesięcznie min. 5 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM.


Przez kolejne 12 miesięcy zwrócimy Ci 3% łącznej wartości Twoich płatności

– nawet 12,50 zł miesięcznie.

450 zł za płatności

wykonaj miesięcznie min. 10 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM.


Przez kolejne 18 miesięcy zwrócimy Ci 3% łącznej wartości Twoich płatności

– nawet 25 zł miesięcznie.

=

do 100 zł premii

do 200 zł premii

do 500 zł premii

=

=

=

Z premii możesz skorzystać otwierając konto przez aplikację CA24 Otwórz Konto, składając wniosek Internetowy, dzwoniąc do naszego doradcy

(pod numerem 19 019 – koszt wg stawki operatora) lub w dowolnej placówce.


Regulamin promocji

180 wizerunków kart do wyboru

Wybierz kartę z wizerunkiem, który najbardziej Ci odpowiada. Każda karta wykonana jest z ekotworzywa. Dzięki temu Ty też będziesz eko i dołączysz do akcji mniejplastiku.pl

Konto dla Ciebie - korzystne pod każdym kątem

za prowadzenie konta

miesięcznie: min. 1 000 zł wpływu i 1 płatność kartą (również Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay) lub BLIKIEM

za kartę wielowalutową do konta

za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce

miesięcznie:
10 000 zł wpływu lub
150 000 zł na rachunkach
prowadzonych
w ramach konta

za przelewy Elixir przez
internet i aplikację mobilną

bezpłatnie

bezpłatnie

bezpłatnie

bezpłatnie

Otwórz konto przez aplikację

Skorzystaj z aplikacji CA24 Otwórz Konto i otwórz Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP - w prosty i bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu i wizyty kuriera.


Wystarczy smartfon z systemem Android lub iOS oraz polski dowód osobisty.


Sprawdź regulamin

Pobierz aplikację


Zyskaj na start 1,5%

z Rachunkiem Oszczędzam

Skorzystaj z oferty specjalnej „Na start” - wysoko oprocentowanego Rachunku Oszczędzam w złotówkach z kwartalną kapitalizacją odsetek.

Oprocentowanie 1,5% w skali roku obowiązuje:

- na Rachunku Oszczędzam w złotówkach z kwartalną kapitalizacją odsetek;

- dla środków do kwoty 20 000 zł;

- przez 3 miesiące od otwarcia konta;

- jeśli posiadacz konta wyrazi zgody marketingowe.


Oferta nie obejmuje konta klientów, którzy po 1.04.2018 r. byli już posiadaczami kont dla osób fizycznych w banku Credit Agricole.


Korzystaj z nowoczesnych płatności telefonem

Płać swoim smartfonem jak kartą: przez internet i wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe.

Możesz też wypłacać pieniądze z bankomatów zbliżeniowych.

Płać BLIKIEM: przez internet, w sklepie lub wypłacaj gotówkę z bankomatów.


Płać jednym ruchem ręki - wszędzie tam, gdzie wybierzesz się ze swoim zegarkiem na ręce - na zakupach, treningu, spacerze, czy w podróży.

Oszczędzaj

z CAsaver

Możesz to robić codziennie w prosty sposób podczas zakupów. Zawsze, gdy zapłacisz kartą do konta, wybrana przez Ciebie kwota zaokrąglenia automatycznie trafi na Twój Rachunek Oszczędzam.

Przykład:

Wybierz zaokrąglenie do 5 zł

Płacisz kartą 33,33 zł

1,67 zł z konta osobistego trafi na Twój Rachunek Oszczędzam

Miesięcznie możesz odłożyć np. na bilet do kina

Jedna karta, wiele walut

 Dla Ciebie jedna karta do Twojego konta i rachunków walutowych. Płać nią wygodnie w złotych, euro, dolarach amerykańskich i funtach brytyjskich za granicą oraz w internecie bez prowizji za przewalutowanie – w ramach Twoich środków zgromadzonych na rachunku walutowym.


Błyskawicznie przelewaj pieniądze

przelewy ekspresowe Express Elixir - pieniądze trafią już po chwili na rachunek odbiorcy

przelewy na telefon BLIKIEM - wystarczy numer telefonu odbiorcy

Z Twoją kartą do konta masz dostęp do największego Klubu Rabatowego w Polsce i rabatów w blisko 10 000 miejsc, nawet do 50%.

Sprawdź na: www.klubrabatowy.pl

Korzystaj z tysięcy rabatów

Masz wiele możliwości w abonamentach

Wybierz abonament, który Ci odpowiada.

Za jedną opłatę miesięczną w ramach wybranego abonamentu możesz bez ograniczeń:

wypłacać gotówkę z bankomatów na całym świecie,

korzystać z przelewów Express Elixir,

wypłacać środki z Rachunków Oszczędzam i Programów Systematycznego Oszczędzania,

sprawdzać stan swojego salda, sporządzać mini-wyciąg w bankomacie, zablokować i odwołać blokadę karty płatniczej, zamówić nowy numer PIN do karty do konta, wykonać awaryjną wypłatę gotówki z karty płatniczej,


Dodatkowo, za jedną opłatę miesięczną możesz dostawać powiadomienia SMS o zdarzeniach na koncie, np. wpływ na konto lub obciążenie konta.

Masz dodatkowe środki wtedy, kiedy potrzebujesz

Limit w koncie to dodatkowe środki dostępne na Twoim koncie wtedy, kiedy ich potrzebujesz.
Możesz wybrać: niską opłatę miesięczną (RRSO 12,34%) lub opłatę roczną (RRSO 14,06%) – których wysokość będzie uzależniona od wysokości Twojego limitu kredytowego w koncie.  

Pomoc ZDROWIE, Pomoc DOM, Pomoc TELEFON i KIESZEŃ, Pomoc KOMPUTER i INTERNET lub Pomoc SAMOCHÓD

Pomoc dla Ciebie - w nieprzewidzianych sytuacjach w życiu codziennym

Zadbaj o dodatkową ochronę dla siebie i swoich bliskich. Skorzystaj z ubezpieczenia Pomoc dla Ciebie i zyskaj spokój w wielu nieprzewidzianych sytuacjach.


Sam wybierz pakiet najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb:


Opłata za wydanie karty z wizerunkiem wynosi 15 zł dla posiadaczy Konta dla Ciebie i 10 zł dla posiadaczy Konta dla Ciebie GO! i Konta dla Ciebie MOVE!.


Nie pobieramy prowizji za przewalutowanie dla transakcji bezgotówkowej kartą, którą rozliczamy na rachunku walutowym w walucie transakcji (euro, dolar amerykański, funt brytyjski). Jeśli na rachunku walutowym nie będzie wystarczających środków, transakcje zaksięgujemy na rachunku prowadzonym w złotych – wtedy naliczymy prowizję za przewalutowanie. Powiadomienia SMS wysyłamy w ramach usługi CA24 SMS. Szczegółowe informacje o zasadach przewalutowania, o opłatach i prowizjach dla kont (w tym o opłacie za wydanie karty z wizerunkiem, polecenie przelewu ekspresowego Express Elixir, przelewu na telefon BLIK,) oraz warunki ich naliczania znajdziesz w Regulaminie kont dla osób fizycznych i Tabeli opłat i prowizji kont dla osób fizycznych. Tabela kursów walut dostępna w placówkach i na stronie banku: www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/kursy-walut.


Największy Klub Rabatowy w Polsce wśród programów lojalnościowych, w których zniżka cenowa jest głównym mechanizmem premiowym – na podstawie badania Beeline Research & Consulting, luty 2018.


Promocja „Do 500 zł dla Ciebie II” trwa do 31.12.2021 r. Możesz otrzymać premię za otwarcie konta oraz premię za płatności. Aby z niej skorzystać musisz podpisać umowę konta z kartą do konta, z dostępami do kanałów zdalnych oraz z wyciągami elektronicznymi z konta, a także wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych. Premia za otwarcie konta wynosi 50 zł, aby ją otrzymać zapewnij wpływ na konto w wysokości 300 zł. Możesz wybrać jedną z trzech premii za płatności:

- 50 zł, jeśli wykonasz min 3 płatności miesięcznie (3% zwrotu wykonanych płatności, max 8,35 zł miesięcznie, przez 6 miesięcy)

- 150 zł, jeśli wykonasz min 5 płatności miesięcznie (3% zwrotu wykonanych płatności, max 12,50 zł miesięcznie, przez 12 miesięcy)

- 450 zł, jeśli wykonasz min 10 płatności miesięcznie (3% zwrotu wykonanych płatności, max 25 zł miesięcznie, przez 18 miesięcy)

Z promocji nie możesz skorzystać, jeśli byłeś posiadaczem konta w banku po 31 marca 2018 r. Jeśli przystąpisz do promocji, nie możesz łączyć jej z innymi promocjami, które dotyczą otwarcia konta i przeniesienia konta jakie organizujemy w tym samym czasie. Jeśli Twoje konto jest w okresie wypowiedzenia nie wypłacimy premii. Szczegóły w Regulaminie promocji.


Szczegóły otwierania konta przez aplikację CA24 Otwórz konto dostępne są w Regulaminie zawierania umów konta i bankowości elektronicznej przez aplikację CA24 Otwórz Konto.


Google Pay udostępniamy zgodnie z Regulaminem korzystania z kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska S.A. w ramach usługi Google Pay. Google Pay oraz logo Google są znakami towarowymi firmy Google LCC.


Apple Pay udostępniamy zgodnie z Regulaminem korzystania z kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska S.A. w ramach usługi Apple Pay. Lista urządzeń zgodnych z Apple Pay jest na stronie wsparcia Apple. Apple Pay oraz logo Apple są znakami towarowymi firmy Apple Inc.


Garmin Pay oraz Fitbit Pay udostępniamy zgodnie z Regulaminem korzystania z kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska S.A. w ramach cyfrowych portfeli dostępnych na urządzeniach przenośnych. Garmin Pay oraz logo Garmin są znakami towarowymi firmy Garmin Ltd. Fitbit Pay oraz logo Fitbit sa znakami towarowymi firmy Fitbit, Inc.


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla Indywidualnej Linii Kredytowej od 12,34% (opłata miesięczna) i 14,06% (opłata roczna). Kalkulacja wykonana na dzień 10.02.2021 r. dla kwoty limitu 1600 zł.


Pomoc dla Ciebie jest ubezpieczeniem indywidualnym. Ubezpieczycielem jest Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z siedziba we Wrocławiu. Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz jego Partnerzy, prowadzący placówki partnerskie, występują w roli Agentów ubezpieczeniowych. Szczegółowe informacje na temat zakresu ochrony ubezpieczeniowej w tym wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia „Pomoc dla Ciebie”. Wysokość składek z tytułu zawarcia indywidualnej umowy ubezpieczenia Pomoc dla Ciebie określa Tabela Składek. Powyższe dokumenty dostępne są na stronie www.credit-agricole.pl, w placówkach Banku oraz w placówkach Agentów.


Posługujemy się następującymi nazwami handlowymi, którym odpowiadają nazwy usług reprezentatywnych: prowadzenie konta, rachunek w walucie, konto osobiste, konto (prowadzenie rachunku), używanie karty, karta wielowalutowa, karta do konta (użytkowanie karty debetowej), internetowe przelewy Elixir, przelewy ekspresowe, szybkie przelewy na telefon BLIK (polecenie przelewu), Indywidualna Linia Kredytowa (kredyt w rachunku bieżącym), bankomaty w Polsce, wypłacanie gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie, wypłata gotówki z bankomatu BLIK, wypłacanie środków z Rachunków Oszczędzam i Programów Systematycznego Oszczędzania, awaryjna wypłata gotówki z karty płatniczej (wypłata gotówki), CA24 eBank, aplikacja CA24 Mobile, płatność BLIKIEM (usługa bankowości elektronicznej), Serwis CA24 Infolinia (usługa bankowości telefonicznej). Wyjaśnienie nazw usług reprezentatywnych znajdziesz na www.credit-agricole.pl/PAD.

Wszystkie dokumenty dostępne są w naszych placówkach, CA24 Infolinia i na www.credit-agricole.pl.

Materiał ma charakter informacyjny.

©2021 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.