Wiemy, że masz swoje indywidualne potrzeby i oczekiwania, również te dotyczące banku.

W Banku Credit Agricole uważnie słuchamy naszych Klientów i... dlatego przygotowaliśmy wyjątkowe konto osobiste.

Konto dla Ciebie korzystne pod każdym kątem:

otwórz konto bez opłatSprawdź

i... korzystaj z nowoczesnych płatności telefonem

i... wybierz najlepszą premię dla siebie - zyskaj nawet 300 zł.

Warunki promocji

Płać swoim smartfonem jak kartą:  przez internet i wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe. Możesz też wypłacać pieniądze z bankomatów zbliżeniowych.

Płać BLIKIEM: przez internet, w sklepie lub wypłacaj gotówkę z bankomatów.

i... takie Konto
dla Ciebie mamy

KORZYSTNE POD KAŻDYM KĄTEM

Konto dla Ciebie - korzystne pod każdym kątem

za prowadzenie konta

miesięcznie: min. 1 000 zł wpływu i 1 płatność kartą

za kartę wielowalutową do konta

za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

miesięcznie:
10 000 zł wpływu lub
200 000 zł na rachunkach
prowadzonych
w ramach konta

za przelewy Elixir przez
internet i aplikację mobilną

bezpłatnie

bezpłatnie

bezpłatnie

bezpłatnie

i... wybierz najlepszą premię dla siebie

przez min. 3 miesiące zapewnisz wpływy na konto – min. 3 000 zł dla premii 300 zł lub min. 1000 zł dla premii 100 zł,

złożysz upoważnienie dla banku oraz wniosek o przeniesienie konta,

Jeśli przeniesiesz do nas swoje konto z innego banku wypłacimy Ci nawet 300 zł premii. To proste – wystarczy, że:


Nawet 300 zł premii

za przeniesienie konta

Łącznie na Twoje konto może wrócić w ciągu roku nawet 300 zł. Skorzystaj! Zarejestruj swoje faktury i zapewnij wpływy min. 1 000 zł miesięcznie.

Jeśli z Twojego konta będziesz opłacał rachunki za energię, gaz, TV, internet, wodę lub za telefon, zwrócimy Ci do 5% za zapłacone faktury.


Nawet 300 zł zwrotu
za zapłacone rachunki

Dzięki temu możesz zyskać nawet 300 zł. Wystarczy, że miesięcznie na Twoje konto będzie wpływać min. 1 000 zł i zapłacisz łącznie kartą min. 300 zł.

W promocji, dodatkowo dołożymy 50%  do zebranej przez Ciebie sumy zaokrągleń - nawet 25 zł premii miesięcznie, przez cały rok.


Nawet 300 zł premii
z CAsaver

i... zyskaj na start 3%

z Rachunkiem Oszczędzam

Skorzystaj z oferty specjalnej „Na start” - wysoko oprocentowanego Rachunku Oszczędzam w złotówkach z kwartalną kapitalizacją odsetek.

Oprocentowanie 3% w skali roku obowiązuje:

- na Rachunku Oszczędzam w złotówkach z kwartalną kapitalizacją odsetek;

- dla środków do kwoty 50 000 zł;

- przez 4 miesiące od otwarcia konta

i... korzystaj z nowoczesnych płatności telefonem

Płać swoim smartfonem jak kartą: przez internet i wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe.

Możesz też wypłacać pieniądze z bankomatów zbliżeniowych.

Płać BLIKIEM: przez internet, w sklepie lub wypłacaj gotówkę z bankomatów.


i... oszczędzaj

z CAsaver

Możesz to robić codziennie w prosty sposób podczas zakupów. Zawsze, gdy zapłacisz kartą do konta, wybrana przez Ciebie kwota zaokrąglenia automatycznie trafi na Twój Rachunek Oszczędzam.

Przykład:

Wybierz zaokrąglenie do 5 zł

Płacisz kartą 33,33 zł

1,67 zł z konta osobistego trafi na Twój Rachunek Oszczędzam

Miesięcznie możesz odłożyć np. na bilet do kina

i... jedna karta, wiele walut

Dla Ciebie jedna karta do Twojego konta i rachunków walutowych. Płać nią wygodnie w PLN, EUR, USD i GBP za granicą oraz w internecie bez prowizji za przewalutowanie - w ramach Twoich środków zgromadzonych na rachunku walutowym.


i... możesz wybrać wizerunek swojej karty

Możesz wybrać spośród kilkudziesięciu wizerunków taką grafikę, która najlepiej do Ciebie pasuje.

i... błyskawicznie przelewaj pieniądze

przelewy ekspresowe Express Elixir - pieniądze trafią już po chwili na rachunek odbiorcy

przelewy na telefon BLIKIEM - wystarczy numer telefonu odbiorcy

Z Twoją kartą do konta masz dostęp do największego Klubu Rabatowego w Polsce i rabatów w blisko 10 000 miejsc, nawet do 50%.

Sprawdź na: www.klubrabatowy.pl

i... korzystaj z tysięcy rabatów

i... masz wiele możliwości w abonamentach

Wybierz abonament, który Ci odpowiada.

Za jedną opłatę miesięczną w ramach wybranego abonamentu możesz bez ograniczeń:

wypłacać gotówkę z bankomatów na całym świecie,

korzystać z przelewów Express Elixir,

wypłacać środki z Rachunków Oszczędzam i Programów Systematycznego Oszczędzania,

sprawdzać stan swojego salda, sporządzać mini-wyciąg w bankomacie, zablokować i odwołać blokadę karty płatniczej, zamówić nowy numer PIN do karty do konta, wykonać awaryjną wypłatę gotówki z karty płatniczej,


Dodatkowo, za jedną opłatę miesięczną możesz dostawać powiadomienia SMS o zdarzeniach na koncie, np. wpływ na konto lub obciążenie konta.

i... masz dodatkowe środki wtedy, kiedy potrzebujesz

Indywidualna linia Kredytowa to dodatkowe środki dostepne na Twoim koncie wtedy, kiedy ich potrzebujesz. Możesz wybrać: niską opłatę miesięczną lub opłatę roczna – których wysokość będzie uzależniona od wysokości Twojego limitu kredytowego w koncie. RRSO 19,1%.

Pomoc ZDROWIE, Pomoc DOM, Pomoc TELEFON i KIESZEŃ, Pomoc KOMPUTER i INTERNET lub Pomoc SAMOCHÓD

i... przez 6 miesięcy płacimy za Ciebie

- Pomoc dla Ciebie

Zadbaj o dodatkową ochronę dla siebie i swoich bliskich. Skorzystaj z ubezpieczenia Pomoc dla Ciebie i zyskaj spokój w wielu nieprzewidzianych sytuacjach.


Sam wybierz pakiet najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb:


i... Przenieś do nas swoje konto

- to prostsze niż myślisz!

Przyjdź do naszej placówki

Złóż wniosek

o przeniesienie konta

Formalności załatwimy za Ciebie

Jeśli zechcesz, powiadomimy np. Twojego pracodawcę o nowym numerze rachunku i przeniesiemy Twoje stałe płatności

i... Twój bank masz zawsze przy Tobie

w Serwisie internetowym CA24

z aplikacją CA24 Mobile

pod numerem

19 019

(koszt wg stawki operatora)

w placówce bankowej

Brak prowizji za przewalutowanie dotyczy transakcji bezgotówkowej karta, rozliczonej na rachunku prowadzonym w walucie transakcji (EUR, USD, GBP). Brak wystarczających środków na rachunku walutowym spowoduje obciążenie rachunku prowadzonego w PLN kwota transakcji i prowizja za przewalutowanie.
Powiadomienia SMS są wysyłane w ramach usługi Serwis tekstowy CA24.
Szczegółowe informacje o opłatach i prowizjach dla kont (w tym o opłacie za wydanie karty z wizerunkiem, polecenie przelewu ekspresowego Express Elixir, przelewu na telefon BLIK oraz o opłacie za wybrany abonament) oraz warunki ich naliczania określone są w Regulaminie kont dla osób fizycznych i Tabeli opłat i prowizji kont dla osób fizycznych.
Największy Klub Rabatowy w Polsce wśród programów lojalnościowych, w których zniżka cenowa jest głównym mechanizmem premiowym – na podstawie badania Beeline Research & Consulting, luty 2018.
Oferta specjalna Rachunku Oszczędzam „Na start” obowiązuje przez 4 miesiące od otwarcia konta i dotyczy klientów, którzy tworzyli nowe konto dla osób fizycznych w banku w okresie obowiązywania oferty i nie posiadali wcześniej tego typu konta (oferta nie dotyczy Pakietu Depozytowego, Podstawowego Rachunku Płatniczego i Podstawowego Rachunku Płatniczego dla Młodych). Szczegółowe informacje o ofercie „Na start” określone są w Tabeli oprocentowania kont dla osób fizycznych.
Promocja „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019” trwa do 30.11.2019 r. Warunkiem udziału jest otwarcie Konta dla Ciebie. W ramach promocji uczestnik może wybrać jedną z trzech premii: 1) premia za przeniesienie konta jednorazowo 300 zł – warunki:  złożenie upoważnienia dla banku oraz wniosku o przeniesienia konta, zapewnienie  wpływów na konto min. 3 000 zł przez 3 kolejne miesiące, albo jednorazowo 100 zł – warunki: złożenie upoważnienia dla banku oraz wniosku o przeniesienie konta,  zapewnienie wpływów na konto co najmniej 1 000 zł przez 3 kolejne miesiące, albo 2) premia – zwrot za rachunki w wysokości 5% wartości zapłaconych rachunków za media, nie więcej niż 300 zł w ciągu roku od przystąpienia do promocji, pod warunkiem zapewnienia wpływów na konto min. 1000 zł w miesiącu poprzedzającym płatność promocyjną albo 3) premia – CAsaver z bonusem 50% – w wysokości 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver (maksymalnie 25 zł miesięcznie i nie więcej niż 300 zł w ciągu roku od przystąpienia do promocji) pod warunkiem zapewnienia wpływów na konto min. 1 000 zł w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym wypłatę premii oraz zrealizowania transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł. Promocja nie obejmuje klientów, którzy skorzystali z promocji banku z premią za przeniesienie konta z innego banku lub byli posiadaczami konta od 1.04.2018 r. Szczegóły w regulaminie promocji, Tabeli opłat i prowizji i Regulaminie kont dla osób fizycznych dostępnych w naszych placówkach i na www.credit-agricole.pl.
Warunki zwolnienia z opłat za prowadzenie Konta dla Ciebie, użytkowanie karty do konta oraz wypłaty z bankomatów w Polsce: wpływ na konto min. 1 000 zł i min. 1 płatność kartą do konta lub BLIKIEM w poprzednim miesiącu.
Bank posługuje się  nazwami  handlowymi,  którym odpowiadają następujące  nazwy usług reprezentatywnych: konto, prowadzenie  konta (prowadzenie  rachunku),  bankomaty w Polsce (wypłata gotówki), używanie karty (użytkowanie karty debetowej), internetowe przelewy Elixir (polecenie przelewu). Wyjaśnienie pojęć usług reprezentatywnych znajdziesz na www.credit-agricole.pl/PAD.
Wszystkie wymienione dokumenty dostępne są w naszych placówkach, Serwisie telefonicznym CA24 i na www.credit-agricole.pl Google Pay jest dostępny dla kart wydanych przez bank zgodnie z Regulaminem korzystania z kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska S.A. w ramach usługi Google Pay. Google Pay oraz logo Google są znakami towarowymi firmy Google LCC.
Apple Pay jest dostępny dla kart wydanych przez bank zgodnie z Regulaminem korzystania z kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska S.A. w ramach usługi Apple Pay. Lista urządzeń zgodnych z Apple Pay jest dostępna na stronie wsparcia Apple. Apple Pay oraz logo Apple są znakami towarowymi firmy Apple Inc.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla Indywidualnej Linii Kredytowej wynosi 19,1%.
CA24 eBank odpowiada nazwie Serwis internetowy CA24 w Regulaminie kont dla osób fizycznych i Tabeli opłat i prowizji kont dla osób fizycznych.
Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz jego partnerzy, prowadzący placówki partnerskie, występują w roli agentów ubezpieczeniowych ubezpieczyciela – Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczen S.A. z siedziba we Wrocławiu (dalej Credit Agricole TU). Wysokość składek z tytułu zawarcia umowy indywidualnego ubezpieczenia określa Tabela składek ubezpieczeniowych Credit Agricole TU. Szczegółowe informacje na temat zakresu ochrony ubezpieczeniowej (w tym wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela) zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia „Pomoc dla Ciebie”. Na podstawie regulaminu oferty bonusów ”Pomoc dla Ciebie” klientowi przysługuje bonus finansowy w wysokość 6 miesięcznych składek. Z oferty może skorzystać klient, który zawarł umowę konta i w ciągu 6 miesięcy od daty zawarcia umowy konta zawrze umowę ubezpieczenia. Ubezpieczenie „Pomoc dla Ciebie” nie jest dostępne dla Konta dla Ciebie GO! Powyższe dokumenty dostępne są na www.credit-agricole.pl oraz w placówkach agentów.
Bank posługuje sie nazwami handlowymi, którym odpowiadają następujące nazwy usług reprezentatywnych: prowadzenie konta, rachunek w walucie, konto osobiste, konto (prowadzenie rachunku), używanie karty, karta wielowalutowa, karta do konta (użytkowanie karty debetowej), internetowe przelewy Elixir, przelewy ekspresowe, szybkie przelewy na telefon BLIK (polecenie przelewu), Indywidualna Linia Kredytowa (kredyt w rachunku bieżącym), bankomaty w Polsce, wypłacanie gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie, wypłata gotówki z bankomatu BLIK, wypłacanie środków z Rachunków Oszczędzam i Programów Systematycznego Oszczędzania, awaryjna wypłata gotówki z karty płatniczej (wypłata gotówki), CA24 eBank, aplikacja CA24 Mobile, płatność BLIKIEM (usługa bankowości elektronicznej), Serwis telefoniczny CA24 (usługa bankowości telefonicznej). Wyjaśnienie pojęć usług reprezentatywnych znajdziesz na www.credit-agricole.pl/PAD .
Materiał ma charakter informacyjny. Credit Agricole Bank Polska S.A.


©2019 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.