Wypełnij formularz,
i podaj dane potrzebne do kredytu

Kredyt dla Ciebie

Zgody mogą być wycofane w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych osobowych dokonane na ich podstawie przed ich wycofaniem, pozostanie zgodne z prawem.


Administratorem danych osobowych jest Credit Agricole Bank Polska S. A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, który zbiera dane na zasadzie dobrowolności i będzie je przetwarzał w powyższym celu. 


Zapoznaj się z informacjami na temat przetwarzania danych na stronie www.credit-agricole.pl/RODO

oprocentowanie stałe 7,19%

prowizja 0%

Tak się składa, że bez prowizji

RRSO 7,43%

Małe i duże plany
nabierają kształtów

Promocja

ZOBACZ JAKIE TO PROSTE

Wstępna decyzja nawet w 10 minut!

Wypełnij formularz online

Odbierz telefon od naszego doradcy

Podpisz umowę kredytową

Realizuj swoje cele

Wstępna weryfikacja zdolności kredytowej Klienta przekazywana przez pracownika Call Center na podstawie danych udostępnionych przez Klienta podczas rozmowy telefonicznej. Decyzja kredytowa wydawana jest nawet w ciągu 10 minut od momentu złożenia przez Klienta kompletnego wniosku o kredyt.

Grupa Credit Agricole to ponad 51 mln klientów w 47 krajach

Przyjazny Bank wg Newsweeka

Najchętniej polecany Bank 2018

Najlepszy Bank 2019

Promocja „Na dobry początek – edycja 2” trwa do 30.06.2021 r. i dotyczy kredytu gotówkowego. Możesz z niej skorzystać jeśli: w czasie jej obowiązywania złożysz wniosek i do 6.07.2021 r. podpiszesz umowę na kwotę max. 10 tys. rozłożoną na max. 60 rat, masz konto w naszym banku lub otworzysz je najpóźniej w dniu podpisania umowy kredytu (warunek ten nie obowiązuje w przypadku zawierania umowy przez CA24 Infolinia). Jeśli masz lub miałeś w naszym banku produkt kredytowy, nie możesz skorzystać z tej promocji. Warunki opisane są w regulaminie promocji, który znajdziesz w placówkach, w serwisie CA24 Infolinia oraz na www.credit-agricole.pl. Udzielenie kredytu zależy od oceny zdolności kredytowej klienta przez bank. Decyzja kredytowa wydawana jest nawet w ciągu 10 minut od momentu złożenia przez Klienta kompletnego wniosku o kredyt. Wnioskując o kredyt gotówkowy należy udokumentować dochód. Informacje o ochronie danych osobowych znajdziesz na www.credit-agricole.pl/RODO Materiał ma charakter informacyjny.

Tagi: kredyt gotówkowy, kredyt, pożyczka gotówkowa, kredyt na zakupy, pożyczki gotówkowe, pożyczka na wyprzedaże, dodatkowa gotówka

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,43%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6 700 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 425,58 zł, oprocentowanie stałe 7,19%, całkowity koszt kredytu 725,58 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 725,58 zł), 33 miesięczne równe raty w wysokości 218,40 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 218,39 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 23.03.2021 r. na przykładzie reprezentatywnym przy założeniu, że koszt prowadzenia Konta wynosi 0 zł.

© 2021 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.